שובר לצילומי משפחה – רעיון מקורי למתנה מיוחדת

שובר לצילומי משפחה – רעיון מקורי למתנה מיוחדת

מחפשים מתנה להעניק לאדם קרוב? אתם צפויים לחפש לא מעט עד שתמצאו את המתנה המושלמת. היא צריכה להיות מכובדת, רצוי שגם מקורית. על המתנה להתאים לנסיבות ההענקה שלה ובעיקר למה שמקבלים המתנה מעוניינים בו. לא בטוח שיש הרבה מתנות מוצלחות שעונות על ההגדרה הזו תמיד, אבל בכל זאת מצליחה להתבלט ביניהן מתנה מיוחדת אחת. המתנה הזו היא שובר לצילומי משפחה, שיכולה להיות המתנה האידיאלית גם לצרכים שלכם.

על צילומי המשפחה

צילומי משפחה הם צילומים מקצועיים שמעמידים במרכז את התא המשפחתי – ולא, אנחנו לא מתכוונים כאן לסלפי פשוט שכל משפחה עושה בטלפון החכם של בחריה. המדובר הוא בסדרת צילומים הנערכת בסטודיו או בסביבה חיצונית כלשהו, ומציגה את המשפחה במלוא תפארתה. בדרך כלל יבחרו לבצע את הצילומים האלה עבור משפחות צעירות או אפילו חדשות.

יש לצילומי המשפחה לא מעט יתרונות. העובדה הראשונה היא שסשן הצילומים עצמו הוא מהנה עבור כל אחת מהנפשות הפועלות. הצילומים נעשים כמעט תמיד באוויר שמחה, עם הרגשת שחרור של המעורבים. התוצאה המתקבלת של צילומי משפחה נוטה להיות מרהיבה ולפעמים חד פעמית, בייחוד כאשר פונים לצלם מהשורה הראשונה בתחום. בני המשפחה מקבלים מזכרת משלב כלשהו בחייהם, ויכולים להשתמש בה במובנים שונים: אלבום תמונות משפחתי (דיגיטלי או “מסורתי”), הגדלה של תמונות נבחרות, מוצרי דפוס עם התמונות על גביהם ועוד.

מתנה אידיאלית למגוון אירועים

ניתן למצוא וריאציות שונות של צילומים משפחתיים. נפוצים מאד הם צילומי ה-New Born, שמציגים לעולם את התינוק שהגיע לא מזמן לאוויר העולם  – יחד עם ההורים המאושרים, האחים ולפעמים גם חיית המחמד המשפחתית.  צילומי משפחה ניתן לעשות בכל שלב למעשה בו רוצים לתעד את המשפחה ולהעניק ליחסים בה היבט אמנותי כלשהו. לא מפתיע העובדה שבתור מתנה, זה יכול להיות פתרון מצוין כמתנת לידה – רבים מהצילומים המשפחתיים מעמידים במרכז תינוקות שהגיחו לא מכבר לאוויר העולם.

לצד זה ניתן לצלם את המשפחה גם בשלבים מאוחרים יותר: לקראת או ביום ההולדת של מישהו מבניה, לפני שלב משמעותי כלשהו בחיי המשפחה (נניח בר או בת מצווה) או סתם כשרוצים להעניק להורים או לילדים מתנה כלשהי שתפנק אותם.

אז איך מתחילים?

שוברים לצילומי משפחה ניתן למצוא כיום במחירים שווים לכל כיס, שהופכים את הרעיון למתנה הזו למוצלח אפילו יותר. את השובר תמצאו אצל חברות המתמחות בשדה המשחק או שירותים שונים המאגדים בתוכם מתנות, כאשר יתרון בולט של הזמנת שובר הוא הגמישות שיש למי שקיבל אותו: הוא יכול להחליט מתי ולפעמים גם היכן הוא רוצה שהצילומים ייערכו. עובדה זו חשובה כי לפעמים אנחנו רוכשים מתנות שמתבררות כשימושיות פחות למקבלים אותן: לדוגמא כרטיסים להופעה מוזיקלית או להופעת סטנד אפ בתאריכים שמתגלים כלא ממש נוחים.